MRB 5,8 tuuman monivärinen digitaalinen hintalappu Epaper-paperille
5,8 tuuman monivärisen Epaper-digitaalisen hintalapun ominaisuudet
5,8 tuuman monivärisen Epaper-digitaalisen hintalapun tekniset tiedot
| Väristandardi | ||||
|---|---|---|---|---|
| musta | C:100 | M:100 | Y:100 | K:100 |
| Valkoinen | C:0 | M:0 | V:0 | K:0 |
| Punainen | C:0 | M:100 | Y:100 | K:0 |
| Oranssi | C:0 | M:50 | Y:100 | K:0 |
| keltainen | C:0 | M:0 | Y:100 | K:0 |
| vihreä | C:100 | M:0 | Y:100 | K:0 |
| sininen | C:100 | M:100 | V:0 | K:0 |
| NÄYTÖN OMINAISUUDET | |
|---|---|
| Pikselitiheys (DPI) | 132 |
| Pikselivärit | 7 väriä |
| Katselukulma | 180º |
| Sivukartta | 6 |
| Näyttötekniikka | Pistematriisi EPD-graafinen näyttö |
| Aktiivinen näyttöalue (mm) | 114,9 * 85,8 mm |
| Resoluutio (pikseliä) | 600*448 |
| FYSIKAALISET OMINAISUUDET | |
| Ulottuvuuss | 135,4 * 110 * 9 mm |
| Pakkausyksikkö | 20 tarraa/laatikko |
| NFC | Tukea |
| Käyttölämpötila | 10–40 ℃ |
| LANGATONViestintä | |
| Käyttötaajuus | 2,4–2,485 GHz |
| Standardi | BLE 5.0 |
| Salaus | 128-bittinen AES |
| OTA | Tukea |
| AKKU | |
| Akku | 2-1 *4CR2430 |
| Akun käyttöikä | 5 vuotta (4 päivitystä/päivä) |
| Akun kapasiteetti | 2400 mAh |
| VAATIMUSTENMUKAISUUS | |
| Sertifiointi | CE, ROHS, FCC |




