Pūnaha Waka Aunoa Kounga Pai o Haina me te Pūoko Nohoanga/Pūnaha Whakahaere Waka/Pūoko Waka Ultrasonic Aratohu Waka
He rōpū ngaio, whai hua hoki tā mātou hei whakarato ratonga kounga mō ā mātou kiritaki. E whai tonu ana mātou i te kaupapa o te aro ki te kiritaki, me te arotahi ki ngā taipitopito mō te Pūnaha Waka Aunoa o Haina me te Pūoko Nohoanga/Pūnaha Whakahaere Waka/Pūnaha Aratohu Waka Pūoko Ultrasonic. E mihi ana mātou ki ngā kiritaki mai i tō kāinga me tāwāhi ki te hono mai ki a mātou me te mahi tahi ki a mātou kia pai ai te oranga mō te wā roa.
He tīma ngaio, whai hua hoki tā mātou hei whakarato ratonga kounga ki ā mātou kiritaki. E whai tonu ana mātou i te kaupapa o te aro ki te kiritaki, te arotahi ki ngā taipitopito.Pūoko Waka Waka, Pūoko Waka Haina"Waihanga Uara, Mahi ki te Kaihoko!" te whāinga matua. Ko tā mātou e tino tumanako nei ka whakatūria e ngā kiritaki katoa he mahi tahi mō te wā roa, ā, he pai hoki mō rātou katoa. Ki te hiahia koe ki ētahi atu kōrero mō tā mātou kamupene, whakapā mai ki a mātou inaianei!
Me pēhea te whakatūnga o te hononga here i waenga i te tapanga whata hiko me te teihana turanga ESL?
Tāutahia tuatahi te atamaiTeihana turanga ESLi roto i te toa, kātahi ka tahuri te here tapanga i roto i te papamuri whakahaere o teTeihana turanga ESL. Kia whakakāhia te here, ka herea te tapanga ki teTeihana turanga ESLte mea tata rawa atu ki a ia i roto i te toa.Teihana turanga ESLwhakahaere Kāore he mutunga o te maha o ngā tohu utu, engari he nui rawa ngā tohu utu e whakahaerehia ana eTeihana turanga ESLka pā ki te tere whakahōu.


| Ingoa taupū tawhā | Uara tawhā |
| rahi o te hanganga | 120mm*120mm*30mm (roa * whānui * matotoru) |
| Ngaohiko Whakahaere | DC 5V |
| Iahiko mahi | Iti iho i te 200mA |
| taumaha | I raro iho i te 600 karamu |
| whānuitanga o te pāmahana mahi | -10°C~55°C |
| Awhe pāmahana rokiroki | -20°C~70°C |
| haumākū | 75% |
| Atanga raraunga 1 | Atanga taura whatunga paerewa |
| Atanga raraunga 2 | Atanga whatunga WIFI |
| Rama tohu | Tohu tūnga mahi |


He rōpū ngaio, whai hua hoki tā mātou hei whakarato ratonga kounga mō ā mātou kiritaki. E whai tonu ana mātou i te kaupapa o te aro ki te kiritaki, me te arotahi ki ngā taipitopito mō te Pūnaha Waka Aunoa o Haina me te Pūoko Nohoanga/Pūnaha Whakahaere Waka/Pūnaha Aratohu Waka Pūoko Ultrasonic. E mihi ana mātou ki ngā kiritaki mai i tō kāinga me tāwāhi ki te hono mai ki a mātou me te mahi tahi ki a mātou kia pai ai te oranga mō te wā roa.
Kounga Tino PaiPūoko Waka Haina, Pūoko Waka Waka"Waihanga Uara, Mahi ki te Kaihoko!" te whāinga matua. Ko tā mātou e tino tumanako nei ka whakatūria e ngā kiritaki katoa he mahi tahi mō te wā roa, ā, he pai hoki mō rātou katoa. Ki te hiahia koe ki ētahi atu kōrero mō tā mātou kamupene, whakapā mai ki a mātou inaianei!

